Dungeon Dropper

Dungeon Dropper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sade grafiklerine rağmen büyük bir oyun derinliği olan Dungeon Dropper, kart oyunlarıyla masaüstü oyun stratejisini bir araya getiriyor.

Kart oyunu ve stratejiyi bir araya getiren orijinal bir çalışma olan Dungeon Dropper, orijinal kombinasyonunun yanında görsel anlamda büyük yenilikler getirmiyor. Grafik arayüzü olarak değerlendirdiğiniz takdirde göze ucuz kaçabilecek bazı noktalara rastlamanız mümkün olacaktır, ancak oyunun kendi dinamikleri bu açıkları başarılı bir şekilde kapatıyor. Oldukça bağımlılık yaratma potansyeline sahip olan bu oyun tamamen ücretsiz bir çalışma olarak göz atılmayı sonuna kadar hakkeden bir Android oyunu.

Hearthstone gibi popüler kart oyunlarıyla kıyaslandığında belli bir farkı olan bu oyun, sahip olduğunuz kartlardan çok tercih edeceğiniz manevralara odaklanan mekaniklere sahip. Bu nedenle işiniz şanstan çok keskin zekaya bakıyor. Karşınızdaki rakip kartlarına güvenmeye başladığı noktada onu basit kartlarla bile gafil avlama şansınız olacak.

Tek başına oynanan senaryo modu da oldukça eğlenceli olan oyunun bu kısmında yeni kartlar elde etmeniz mümkün. Bu kartları sonra multiplayer oturumlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. Dungeon Dropper oynarken en önemli unsurlardan biri şüphesiz kendinize has bir kart destesi oluşturmanız ve bunun için uygun taktiksel hareketleri çalışmanız. Başarıya giden anahtarda rakiplerinize karşı sürekli bir akıl oyunu içerisinde olacaksınız.

Tek bir cihazınız var ve arkadaşınız sizinle oynayamıyor mu? Buna da çözüm getiren oyun orijinal bir mod ile bir cihazdan iki kişinin oynamasını mümkün kılıyor. Ücretsiz ve kaliteli bir oyun arıyorsanız Dungeon Dropper sizi mutlu edecektir.

YORUMLAR