Dungeon Flicker

Dungeon Flicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda hem çerezlik oyun olsun hem de RPG havasını yakalayayım diyorsanız ücretsiz Dungeon Flicker size göre.

Farklı bir oyun arayışındaysanız Dungeon Flicker size bu yeni soluğu vermeyi başaracak bir Android oyunu. Japonya'dan Yoshiyuki Higo tarafından tasarlanan bu sade ve basit oyun orjinal fikirleri sayesinde özgün bir yer edinmeyi başarıyor. Çizgi roman tarzı bir zindanı FPS kamerasından dolaşırken sınırlı bir manevra kabiliyetinizin olduğu bu oyunda karşınıza çıkan rakipleri yenerek yola devam etmeniz gerekiyor. Bunun için ise sadece aşağıda yer alan butona basmanız yeterli oluyor. Buradan elde ettiğiniz ganimetleri satarak veya giyim kuşam kalitenizi artırarak yola devam ediyorsunuz.

Kağıt üzerinde kolay görünen oyun mekaniklerinin arkasında ise oldukça karmaşık bir sistem var. Kaybettiğiniz dövüşler hareket sınırınızı aşağıya çekiyor. Etrafı kolaçan etmek istediğinizde de başınıza aynı şey geliyor. Buradaki hayatta kalma yarışı içerisinde temel amacınız çıkış noktasına ulaşmak. Çıkış kapısının tam ünündeyse mücadele edilmesi zorunlu bir boss bekliyor. Bu bölüm sonu canavarını kesmeyi başarmadan çıkışa ulaşamıyorsunuz.

Oldukça hızlı bir şekilde seviye atladığınız bu oyunda her dövüş sonrasında mutlaka özelliklerinizi güçlendirecek puanlar dağıttığınıza tanık olacaksınız. Bu iş ile kendiniz uğraşmak istemiyorsanız otomatik olarak puanların atanmasını sağlayabiliyorsunuz. İşin en tuhaf tarafı ise başka bir kata ulaştığınızda tüm bu seviye atlayışlarının yok olması. Eşyalar üzerinizde kalmaya devam ediyor ama edindiğiniz tecrübe puanları nedense tamamen sıfırlanıyor.

Ücretsiz olarak oynabileceğiniz bu oyun, klasik RPG mekaniklerini çerezlik bir çalışmada yakalamanızı sağlıyor.

YORUMLAR