Dungeon Survivor 2 1.0.9 (Android)

Dungeon Survivor 2

Dungeon Survivor 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Issız ve karanlık zindanların yer aldığı, macera dolu muazzam bir hayatta kalma oyunudur.

Android oyun dünyasında macera oyunları kategorisinde yer alan Dungeon Survivor 2, stratejik hamleler ile oynayabileceğiniz sıra dışı bir oyundur.  

Karanlık zindanların yer aldığı ilginç bir survivor oyunudur. Gerçekçi simülasyonlar ve kaliteli grafikler kullanılarak oyun daha da güçlendirilmiştir. Macera kategorisinde yer alan diğer oyunlara oranla daha fazla stratejik düşünmeyi gerektiren bir oyundur. 

Onlarca alt sınıfın yer aldığı bu oyunda, toplamda 6 farklı karakter bulunmaktadır. Benzersiz kişilikleri ve birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çeken karakterlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Korkunç yaratıkların, ilginç tuzakların ve tuhaf yabancıların yer aldığı bu oyunda, attığınız her adımın ve alacağınız her kararın hayati öneme sahip olduğunu unutmamalısınız. 

Macera dolu bu yolculukta karşınıza zayıf ve çaresiz insanlar çıkabilir. Onlara yardım edebilir ya da savaş açabilirsiniz. Eğer isterseniz bu insanlara yardım eli uzatarak, gücünüze güç katabilirsiniz. Doğru stratejik planlar ve kararlar eşliğinde bu savaşı kazanmak sizin elinizde. Yüz binden fazla oyuncu kitlesine sahip Dungeon Survivor 2, Android ve İOS platformlarda sizleri bekliyor. 
 

YORUMLAR