Dünya Kupası 2018 1.2.5.745 (Android)

Dünya Kupası 2018

Dünya Kupası 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda dünya kupasına katılacağız.

Mobil platformda bizleri dünya kupası maçlarına götürecek olan Dünya Kupası 2018 ücretsiz olarak oynanıyor. Dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip olan mobil yapım Google Play’de ücretsiz bir spor oyunu olarak yayınlandı.

Bünyesinde çok sayıda farklı futbolcuya sahip olan yapımda 3D maç ekranları yer alıyor. Ses efektleri ile oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatan yapım şu sıralarda futbol severler tarafından oynanıyor. Rusya atmosferinde geçecek olan maçlar işse gezegendeki en iyi takımı yaratmaya çalışacak ve ulusal kupayı kazanmak için mücadele edececeğiz.

Eşsiz gerçekçilik ile yeniden yaratılmış  güzel oyunu yaşayacağımız yapımda gerçek dünya futbolu ile karşı karşıya geleceğiz. Oyuncuların yeteneklerini geliştirebileceğimiz oyunda farklı taktikler deneyebilecek ve bireysel becerilerimizi gösterebileceğiz. Farklı oyun modlarına sahip olan yapım da maçlarda önemli pozisyonları izleyebilecek ve gerçek maçlara imza atacağız. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Dileyen oyuncular Google Play üzerinden Dünya Kupası 2018’i ücretsiz olarak indirebilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR