Dynasty Blades 1.3.0 (Android)

Dynasty Blades

Dynasty Blades
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynasty Blades, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan Dynasty Blades, efsanevi savaşların gerçekleştiği bir oyundur. Oldukça heyecanlı sahnelerin gerçekleştiği bu oyunda savaşa doyuyorsunuz.

Mobil cihazlarınız üzerinde gerçek zamanlı savaş deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan Dynasty Blades oyununda efsanevi olaylar gerçekleşiyor. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya dayalı savaşların gerçekleştiği oyunda eşsiz silahlar ve özel güçler yer alıyor. Kudretli savaşçıları yönettiğiniz oyunda sağlam bir stratejiye sahip olmalı ve düşmanlarınız karşısında dimdik durmalısınız. Göz kamaştırıcı yeteneklere sahip kahramanları en doğru şekilde yönlendirmeli ve savaş sonrası ganimetleri hızlı bir şekilde toplamalısınız. Savaşlardan sonra kalan ganimetleri kullanarak karakterinizi ve stratejinizi güçlendirebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak gerçekleşen oyunda dilerseniz ittifak kurabilir ve toplu savaşların içerisine de girebilirsiniz. Loncalar kurara geliştirebilir ve daha güçlü hale de gelebilirsiniz. Savaş deneyimini sonuna kadar yaşatan bu oyunu sakın kaçırmayın.

Dynasty Blades Özellikleri;

  • Gerçek zamanlı oyun
  • Karakter güçlendirmeleri
  • Eşsiz oyun kurgusu
  • Harika grafikler ve animasyonlar
  • Günlük ödüller

Dynasty Blades oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıa ücretsiz olarak indirebilirsiniz.