Dynasty Dragons: Warriors SRPG 1.14.0 (Android)

Dynasty Dragons: Warriors SRPG

Dynasty Dragons: Warriors SRPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynasty Dragons: Warriors SRPG, Android telefonunuzda keyifle oynayacağınız strateji rol yapma oyunu.

Dynasty Dragons: Warriors SRPG, Android telefonda oynadığım en kaliteli grafiklere, karakter animasyonlarına, oynanış dinamiklerine, içeriğe sahip strateji rpg oyunu. Wei, Shu ve Wu adında üç krallığın hikayesi üzerine kurulu rol yapma oyununda kahramanlardan oluşan ordumuzla şeytani güçlere karşı savaşıyor, topraklarımızı barbarlardan koruyoruz.

Fantastik dünyanın kapılarını araladığımız strateji odaklı rol oyununda geleceğin esrarengiz bir gezgini olarak yer alıyoruz. Yeni arkadaşlarla tanışıyor, tarihteki ünlü kahramanlarla birlikte savaşıyor ve tüm toprakların birleştirilmesine yardımcı oluyoruz. Ancak ejderhanın dokuz oğlu da toprakları fethetmek için seçilmiş kahramanlarına yardım ediyor. Bu noktada ordumuzu kurup diğer lejyonları yenmek için lejyonlara katılıyoruz. Sonunda tüm bunların arkasındaki büyük isim; boss ile savaşıyor, toprakları alıyoruz.

Ödüllü günlük ve haftalık maçlar, güçlünün zayıfı ezip geçtiği birebir ve üçe üç arenalar, ejderhalarla savaşma, barbarların istilası, hazine avı, at yarışı (ilk defa bir rpg oyununda rastladım) gibi ilginç meydan okumalar sunan Dynasty Dragons: Warriors’da kontrol sistemi de oldukça başarılı. Kahramanlarımızın eşsiz güçlerini kolaylıkla açığa çıkarabiliyoruz.