Eat This Much 1.42 (Android)

Eat This Much

Eat This Much
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eat This Much uygulaması ile yemek planlarınızı yapabilir ve diyet listenizi kontrol edebilirsiniz.

Eat This Much, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde rahatlıkla kullanabileceniz bir yemek planlayıcı uygulamasıdır. Uygulama ile yemek listenizi kontrol edebilir ve diyet listenizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş diyetler, kalori ve makrolar ile otomatik yemek planlaması yapabilen Eat This Much, sağlığına dikkat eden insanlar için biçilmiş kaftan bir uygulama. Uygulamaya hedeflerinizi, bütçenizi ve tercih ettiğiniz gıdaları bildiriyorsunuz ve uygulama otomatik olarak size en uygun yemek programını oluşturuyor. Her türlü mutfaktan bilgiye sahip olan uygulama ile alerjisi olduğunuz hastalıklara yakalanmadan da yemek programları oluşturabilirsiniz. Kişisel bir diyet asistanı gibi size yardımcı olan program ile sağlığınıza dair pek çok işi halledebilirsiniz. Kilo kaybı, kilo kazanımı ve kas hacmi gibi hedeflere tam olarak odaklanılmasını sağlayan program premium versiyona yükseltildiğinde ise daha işlevsel özelliklere sahip oluyor. 

Uygulama içerisinde tutulan log kayıtlarıyla da geçmişe dönük programlarınıza göz atabilir ve gelişiminizi kontrol edebilirsiniz. Uygulama ile haftalık ve aylık programlar oluşturabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri;

  • Kısa sürede program hazırlama
  • Zengin yemek tarifi
  • Zengin yemek kültürü
  • Alerjenlere karşı uyarı
  • Hedefe göre program
  • Kişiselleştirilmiş tarifler ekleyebilme
  • Zamana göre yemek tarifleri

Eat This Much uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR