EczaPlus İlaç Bilgi Sistemi

EczaPlus İlaç Bilgi Sistemi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EczaPlus İlaç Bilgi Sistemi, sağlık sektöründe çalışanları ilgilendiren önemli ve yararlı bir ilaçlar hakkında bilgi alma uygulaması.

EczaPlus İlaç Bilgi Sistemi, doktor, eczacı ve sağlık sektörü çalışanlarının ilaçlar hakkında detaylı bilgi alabilmesini sağlayan yararlı ve kullanımı kolay bir Android uygulama. Ücretsiz versiyonda tüm ilaçları sorgulayabiliyor olsanız bile ücretli sürümünde kullanıcılara daha fazla bilgi sunuluyor. Fakat deneme amaçlı olarak ilk önce ücretsiz versiyonu deneyebiliyorsunuz.

Barkoda, ilaç adına, etken maddeye, firmasına, ATC koduna ya da endikasyona göre ilaç araması yapabileceğiniz uygulama size eşdeğer ilaçlar, etken madde, ATC kodları, ICD-10 kodları, menşei, ruhsat tarihi, piyasa durumu vb. tüm bilgileri sunuyor ve ilaç hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi gösteriyor.

İlaçların prospektüsüne kadar tüm detaylı verileri içerisinde barındıran uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise sahip olduğu şık ve kullanımı kolay tasarımı. Böylelikle ilaç araması yaparken son derece rahat hareket edebiliyorsunuz. Sağlık sektöründe çalışıyorsanız ve ilaç sorgulamaları yapmak istiyorsanız EczaPlus İlaç Bilgi Sistemi uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirerek kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR