EczaPlus

EczaPlus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EczaPlus, ilaç, eczacılık ve sağlık sektöründen kapsamlı bilgiler sunuyor.

EczaPlus, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir ilaç bilgi sistemi. Sağlık sektöründe görev yapan kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri bilgilerle donatılmış olan bu uygulama sayesinde ilaçlar ve sağlık sektörü hakkında aklımıza takılan sorulara yanıt bulabiliyoruz.

Öncelikle uygulama kapsamlı bir içerik dizisine sahip olsa da her bilgiyi sade arayüzü eşliğinde mümkün olduğunca anlaşılır vaziyette sunuyor. Kullanım deneyimini pekiştiren tasarımsal öğeler ve hızlı çalışan arama fonksiyonu sayesinde o an merak ettiğimiz bilgiye anında erişim sağlayabiliyoruz.

EczaPlus uygulaması üzerinde ilaç adına, firma adına, ATC koduna, barkoda göre ve etken madde içeriğine göre ilaç araması gerçekleştirebiliyoruz. Bulabileceğimiz bilgiler arasında ise ruhsat tarihi, ilacın menşei, perakende fiyatları, kamu fiyatları, sağlık zincir bilgisi, hamilelik kategorileri, ATC kodları, ICD-10 ilaç kodları, ruhsat numarası, etken maddeler ve eşdeğer ilaç listeleri bulunuyor.

Görüldüğü gibi EczaPlus ilaç sektörüne dair kapsamlı bilgiler sunuyor. İster bu sektörde yer alın ister henüz eğitim aşamasında olun EczaPlus size rehberlik edecektir.