Edge of Tomorrow Game

Edge of Tomorrow Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu atmosferiyle dikkat çeken Edge Of Tomorrow Game FPS sevenlerin denemesi gereken yapımlardan.

Edge Of Tomorrow filminin resmi oyunu niteliğindeki Edge Of Tomorrow Game'de uzaylılarla çetin bir mücadeleye girişiyoruz. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda olaylara üstün teknolojilerle donatılmış bir askerin gözünden bakıyoruz.

Dış iskelet (exoskeleton) dediğimiz üstün teknoloji ürünü giysiler ve ölümcül silahlarla donatılmış askerler ile dış dünyadan gelen uzaylıların istilasına karşı koyuyoruz. Doğruyu söylemek gerekirse bu oyunun diğer FPS'lerden ne farkı var sorusuna cevap bulamıyorum. Alışageldiğimiz klasik bir FPS oyunu ve öncülerinden farklı bir şey sunmuyor. Fakat bu demek değil ki, Edge Of Tomorrow Game oynamaya değmez. Tam aksine, özellikle fütüristik temalı uzaylı savaşlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken bir oyun. Yine de orijinal bi şey beklemeyin.

Oyun D-day çıkartmasına benzer bir havada başlıyor. Tam bir kaos havası hakim, herkes bir yerlere koşuşturuyor, kimse ne yapması gerektiğini bilmiyor ve havada uçuşan şarapnel parçaları eşliğinde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz.

Oyunun en ilgi çeken özelliği karakterin otomatik ateş etmesi. Dokunmatik ekranların ortak problemi aynı anda sınırlı sayıda aksiyona izin vermesi. Karakterimizi yönlendirirken ateş etmek bir yandan da nişan almak bir tablette yapılacak en konforlu hareketlerden değil. Bu sebeple yapımcılar en azından ateş etme kısmını otomatiğe almışlar. Bunun ne kadar iyi bir tercih olduğu tartışmaya açık.

Eğer siz de FPS oyunlarından hoşlanıyor ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız Edge Of Tomorrow Game' göz atabilirsiniz.