Egypt Runner

Egypt Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Egypt Runner, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir sonsuz koşu oyunudur. Subway Sufers tarzı oynanışı ve müthiş grafikleriyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Egypt Runner, Android platformu üzerinden oynanabilen bir sonsuz koşu oyunudur. 

Türk oyun yapımcısı Serkan Bakar tarafından geliştirilen Egypt Runner, alışık olduğumuz sonsuz koşu oyunlarını, Mısır tarzına taşıyor. Subway Sufers tarzı oynanışıyla oyunculara çok yabancı gelmeyecek ve hemen adepte olacakları bu oyun, bir maceracının daha doğrusu karısının sözünden çok çıkmayan bir karakterin, macerasını anlatıyor. Eğlenceli müziklerinin yanı sıra çeşitli engellere ateş edebilme de oyunun dikkat çeken taraflarından bir tanesi.

Oyunun yapımcısı kendi oyununu şöyle anlatmış: "Barzo dostumuzu maalesef karısı Kezban, şişman olduğu için evden kovmuştur. Ve Mısır piramitlerinde diyet koşusuna yollamıştır. Size düşen en fazla koşma yarışı rekorunu kırarak onu zayıflatmak.Egzotik mekanlarda, engellerden zıplayarak,eğilerek yada ateş ederek kaçabilirsin.Önüne çıkan vazoları kır.Altınları topla, tarihi objeleri kaçırma çünkü onlar seni kaldığın yerden başlatacak."

Muadili oyunlara benzer yanlarının olmasıyla birlikte birçok farklı tarafı olan ve sonsuz koşu tarzına göre karakterimizin farklı farklı hareketler yapabildiği Egypt Runner, kendinize yeni bir oyun arıyorsanız, kesinlikle göz atmanız gereken oyunlardan bir tanesi.