Epic World Football

Epic World Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic World Football oldukça ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir futbol oyunu

Epic World Football alışılagelmiş futbol oyunlarından oldukça farklı bir çizgiye sahip olan ve bolca eğlence sunan bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Epic World Football'da ana kahramanlarımız çöp adamlar. Çöp adamları yönettiğimiz oyunda futbol sahamız ise bir kareli defter. Kareli defter üzerinde el çizimleriyle oluşturulmuş futbol sahalarında rakiplerimizle maç yapıyoruz ve galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz.

Epic World Football'da 2 boyutlu bir görünüm mevcut. Kareli defter üzerinde sağ ve sol taraflarda birer kale yer alıyor ve çöp adamımızı yöneterek rakip kaleye gol atmaya çalışıyoruz. Oyunda bize oyunun kurallarını belirleme imkanı veriliyor. Dilersek fizik kurallarını gerçekçi bir seviyeye çekebilir, dilersek topun ve oyuncuların yükseklere zıplamasını sağlayabiliriz. Genel olarak oldukça hızlı bir oyun yapısının mevcut olduğu Epic World Football kolayca oynanabiliyor. Oyunun dokunmatik kontrolleri oyunu zahmetsiz bir şekilde oynamanıza imkan veriyor.

3 farklı futbol sahasının yer aldığı Epic World Football'da sahalar kendilerine özel tasarımlara sahipler ve bu sahalara uygun olarak strateji belirlememiz gerekiyor. Oyunun güzel yönü oyunu yere WiFi bağlantısı üzerinden çok oyunculu olarak oynayabilmenize izin vermesi.

ARTILAR

Çok oyunculu olarak oyunu oynayabilme

Oyun kurallarını tercihlerinize göre yapılandırabilme

EKSİLER