Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors 1.3.6 (Android)

Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors

Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı oyuncular ile savaşacağız.

Mobil rol oyunları arasında yer alan Eternity Legends: League of Gods Dynasty Warriors ile dünyanın dört bir yanında farklı oyuncular ile savaşacağız. Kaliteli grafiklere ve oldukça sağlam görsellere sahip olan yapımda oyuncular kendi karakterlerini geliştirecek ve daha güçlü hale getirmeye çalışacaklar. 3D savaşlara katılacağımız oyunda seviye sistemi yer alacak.

Oyuncular ne kadar yüksek seviyeye ulaşırlarsa o kadar güçlü bir yapıya kavuşacaklar. Farklı modlar ile oyuncular farklı deneyimler yaşayacak ve aksiyona doyacaklar. Dünya çapındaki oyuncular ile PvP savaşlarına katılacak ve onları mağlup etmeye çalışacağız.Açık arena sistemi ile farklı oyuncuları karşı karşıya getiren mobil yapımda zengin bir içerik yer alacak.

Özellikle seviye sistemi adeta oyuncuların beğenisini kazanacak. Oyuncular yaptıkları görevler ve savaşlar sonrasında ödüllendirilecek ve karakterlerini hızlı bir şekilde geliştirebilecekler. Google Play’de 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanan mobil rol oyunu 4.3 gibi bir skor puanına sahip.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR