Eternity Warriors 4 1.0.0 (Android)

Eternity Warriors 4

Eternity Warriors 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eternity Warriors 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Eternity Warriors 4 eğer büyül bir dünyaya yolculuk etmek ve korkunç fantastik canavarlarla savaşmak isterseniz hoşunuza gidebilecek aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Eternity Warriors 4'de şeytani güçlere karşı savaşan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Biz oyuna bu kahramanlardan birini seçerek başlıyoruz. Kahramanlarımızın herbiri farklı yeteneklere ve oyun tarzlarına sahip. Dilerseniz kılıç kullanmakta usta bir savaşçı, dilerseniz hızlı saldırılarda ve çevik manevralarda usta bir suikastçi, dilerseniz etrafına alev topları saçan bir büyücü olabilirsiniz. Oyun boyunca bize verilen görevleri tamamladıkça özel ödüller ve büyülü eşyalar kazanabiliyoruz. Oyunun en heyecanlı yerleri ise bölüm sonu canavarlarıyla karşılaştığınız savaşlar. Bu savaşlarda dev canavarlar karşınıza çıkmakta ve zorlu bir mücadele sunmakta. Bölüm sonu canavarları ortalamanın üstünde kaliteye sahip silah ve zırhlar kazanabilmek için yenmeniz gereken düşmanlar.

Eternity Warriors 4'de görevleri tamamlayarak ve düşmanları yok ederek tecrübe puanı kazanıyorsunuz ve seviye atlıyorsunuz. Belli seviyelerde yeni yetenekler öğrenebiliyorsunuz ve daha güçlü silah ve zırhlar kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Oyunda kendiniz gibi silahlarınızın ve zırhınızın da seviyesini artırabilmeniz mümkün.

Eternity Warriors 4'ü dilerseniz tek başınıza görevler yaparak oynayabilirsiniz, dilerseniz PvP modunda arenaya çıkıp diğer oyuncularla savaşarak oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı savaş sistemine yer veren oyunda reflekslerinizi nasıl kullandığınıza önem veren bir yapı mevcut. Eternity Warriors 4 güzel grafikleriyle tatmin edici bir görsel tecrübe sunuyor.

YORUMLAR