Exos Saga

Exos Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exos Saga, etkileyici grafikleri ile birlikte oyuncuların beğenisini kazanan ücretsiz bir Android RPG oyunu.

Exos Saga, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi grafiklere sahip olan ücretsiz ve heyecanlı bir RPG oyunu. Eğer daha önce rol yapma oyunları oynadıysanız ne kadar keyif alacağınızı az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Oynamadıysanız ilk deneyim için oldukça ideal bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Rol yapma oyunları olarak bildiğimiz RPG'ler son dönemlerde mobil cihazlar üzerinde oldukça popüler olmaya başladı. Bunun en büyük nedeni ise artık akıllı telefon ve tabletlerin neredeyse laptoplarımız ya da bilgisayarlarımız kadar güçlü olması. Eskiden düşük kaliteli grafikler ve kötü bir oynanışa sahip olan mobil RPG oyunlar, artık geride kaldı ve yeni çıkanların çok daha heyecanlı olduğunu söyleyebilirim.

Exos Saga'nın da en çok öne çıkan yönü grafik kalitesi. Çizimleri elle yapılan 150 farklı karakterden istediğinizi seçebileceğiniz oyunda farklı karakterler seçerek kendi partinizi de kurabiliyorsunuz.

Günlük olarak görevler ile birlikte genel oyun aksiyonlarını da yaparak karakteriniz için zırh ve silah eşyaları toplamanız gereken oyunda gün geçtikçe daha da güçlü hale geliyorsunuz. Diğer oyunculara karşı PVP yapabilme imkanı da sunan oyunu ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan mağazadan alışveriş yapabilme şansınız da bulunuyor.

YORUMLAR