Explorers: Skull Island (Android)

Explorers: Skull Island

Explorers: Skull Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Explorers: Skull Island, eğlence, romantiz ve maceranın bir araya geldiği ücretsiz bir Android simülasyon oyunu.

Explorers: Skull Island, başından sonuna kadar tamamen kendine özgü hikayesi üzerine kurulu olan ve oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan ücretsiz Android simülasyon oyunu.

Oyunun kategorisi her ne kadar simülasyon oyunu olarak geçse de, oyunda macera, romantizm ve eğlence de bulunuyor.

1912 yılında gemisi batan İngiliz keşifci Profesör Parker ve kızının başından geçen hikayeyi yaşama keyfi duyacağınız oyunda, gemi batıp profesör ve kızı kurtulduktan sonraki bölüm oynuyorsunuz. Batmak üzere olan gemiden bir şekilde canlı kurtulan ve kendilerini Afrika'da bir adada ıssız şekilde bulan Parker ve kızı, bir süre sonra yalnız olmadıkları anlıyorlar. Oyun tam da burada başlıyor.

Tarihi sır ve gizemleri keşfederek hayretler içine düşeceğiniz oyunda, hem eğlenceli zaman geçirecek hem de oynamayı bırakamayacaksınız.

13 yaş ve üzeri için oynamaya uygun olan Explorers: Skull Island'a her hafta yeni bölümler eklenmeye ve böylelikle oyunun heyecanı sıcak tutulmaya devam ediyor. Tek düzelikten kurtulmuş kendine özgü bir oyun olan Explorers: Skull Island'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ücretli olarak satılan eşya ve diğer seçenekler de mevcut.

YORUMLAR