Extreme Balancer 2 1.0 (Android)

Extreme Balancer 2

1.0
Extreme Balancer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Balancer 2, topu düşürmeden hedefe ulaştırmanızı amaçlayan mobil bir beceri oyunudur.

Denge konusunda ne kadar başarılısınız? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Extreme Balancer 2 oyunu sayesinde denge tecrübenizi ölçebilirsiniz. Extreme Balancer 2 oyununda oldukça büyük bir boyuta sahip olan topu hedefe ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Yalnız topu hedefe ulaştırmak düşündüğünüz  kadar kolay olmayacak. Çünkü topu hedefe götürmek için kullanacağınız yollarda birçok engel bulunmakta. Sizin bu engellere asla takılmamanız gerekiyor.

Extreme Balancer 2, büyük boyuta sahip topla birlikte dengenizi ölçen bir beceri oyunu. Oyunda yapmanız gereken tek işlem topu dengede tutmak. Eğer bunu başarırsanız oyunun yeni bölümlerine geçebilir ve denge konusundaki başarılarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Extreme Balancer 2 oyununda topu kontrol edebilmek için ekranda bulunan butonları kullanıyorsunuz. Bu butonlar sayesinde topu hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz. Köprülerden geçerken ve yol kıyısına yaklaştığınızda isee yine ekranda bulunan butonlar sayesinde topu yönlendirebilirsiniz. Ayrıca ekranın üst kısmında bulunan diğer butonlar ile de kamera açısını değiştirebilmeniz mümkün.

Oldukça fazla dikkat isteyen ve dengeyi konu alan Extreme Balancer 2 oyunu hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın!

YORUMLAR