Eye Test 1.8 (Android)

Eye Test

1.8
Eye Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eye Test uygulaması ile görme yetimizi test edebiliyoruz.

Eye Test, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir görme testi uygulaması. Çeşitli görme bozukluklarını tespit etmek amacıyla tasarlanmış olan Eye Test sayesinde doktora gitmeden muhtemel göz rahatsızlıklarımız hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Uygulamada farklı rahatsızlıkları ölçebilen testlere yer verilmiş. Bunlar arasında renk körlüğü testi, uzağı görme testi, renkleri ayırt edebilme testi ve farklı amaçlar için tasarlanmış birçok test bulunuyor. Bunlardan istediğimizi seçerek teste başlayabiliyoruz ve testi tamamladıktan sonra sonuçlara göz atabiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle belirli bir seviyeye kadar İngilizce bilgisine sahip olmamız gerekiyor. Fakat bu, çok ileri seviyelerde değil. Yabi başlangıç derecesinde olsanız dahi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Eye Test elbette bir doktor kadar güvenilir sonuçlar vermiyor fakat en azından muhtemel rahatsızlığımızın önceden farkına varmamızı kolaylaştırıyor. Görme yetinizi test etmek istiyorsanız Eye Test'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR