EZ PZ RPG 2.145.0 (Android)

EZ PZ RPG

EZ PZ RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EZ PZ RPG, Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir RPG olarak öne çıkıyor.

EZ PZ RPG, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir RPG. Göz alıcı görselleri ve zengin içeriğiyle beğenimizi kazanan bu oyunda soluk kesen mücadelelere katılıyor ve düşmanlarımıza gücümüzü kanıtlamaya çalışıyoruz.

Herhangi bir RPG oyununda görmeye alışkın olduğumuz gibi bu oyunda da mücadeleye kendimize karakter seçerek başlıyoruz. Seçebileceğimiz farklı sınıflar var ve bu sınıfların her biri kendine has özelliklere sahip.

Savaş stilimize ve oynayış karakterimizi en uygun olanını seçtikten sonra düşmanlarla yüzleşmeye başlıyoruz. Karakterimiz ilk başlarda görece olarak güçsüz. Rakipleri yendikçe üzerlerinden çıkan ekipmanları toplayarak karakteri güçlendirebiliyoruz. Zamanla sadece ekipman olarak değil, yetenek olarak da aşama kaydediyoruz.

Oyunun öne çıkan özellikleri arasında PVP modu var. Bu modda dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebiliyoruz. Eğer istersek dostlarımızdan oluşan bir klan da kurabiliriz.

Oyunda grafikler kaliteli ve beklentileri boşa çıkarmıyor. Kontroller de herhangi bir soruna yol açmadan görevlerini yerine getiriyorlar. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen EZ PZ RPG, rol yapma oyunlarına ilgi duyan herkesin seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR