Fabulous - Motivate Me! 3.23 (Android)

Fabulous - Motivate Me!

Fabulous - Motivate Me!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fabulous - Motivate Me!, Android platformunda ödül almış sağlık ve fitness uygulamaları arasında.

Fabulous - Motivate Me!, spor yapmaya, sağlıklı beslenmeye karar verip cesaret edemeyen kişiler için motive edici olduğunu düşündüğüm sağlık ve fitness uygulamaları arasında.

Android telefonunuza ücretsiz indirip kendinize bir profil açarak kullanmaya başlayabileceğiniz kişisel koç uygulamasıyla günlük aktivitelerinizden uyku düzeninize, beslenme alışkanlığınızdan kilonuza sağlığınızı doğrudan etkileyen her şeyi kayıt altına alabiliyorsunuz.

“Güne harika bir kahvaltıyla başladınız mı?”, “Gün içerisinde gerekli suyu tüketiyor musunuz?”, “Gün içinde ne kadar aktifsiniz?”, “Yedikleriniz ne kadar sağlıklı?”, “Yeterince uyuyor musunuz?” gibi daha sağlıklı kalmanız, fit olmanız için gerekli tüm bilgilerin takibini yapabilen ve fazla kilolarından kurtulmak, zayıflamak isteyenler için de egzersiz programları sunan Fabulous’ın tek eksi yanı bence Türkçe dili desteklememesi. Uygulamanın arayüzü oldukça basit, sade, modern ancak yine de kullanırken “Türkçe olsaydı on numara olurdu” diyeceğinize eminim.

YORUMLAR