Face Changer 2 (Android)

Face Changer 2

Face Changer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Changer 2, kamera karşısına geçen kişinin yüzünü değiştirme amaçlayan bir eğlence uygulamasıdır.

Akıllı telefonların kameraları artık sadece standart fotoğraf çekme işlevinden çıktı. Günümüzde insanlar telefonlarının kameralarını kullanarak ilginç fotoğraflar ve ilginç videolar çekebiliyorlar. Özellikle günümüzde farklı video akımlarının başlamasıyla birlikte akıllı telefonların kameralarına destek olarak yenilikçi uygulamalar geliştirildi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Face Changer 2, bu yenilikçi uygulamalardan sadece birisi.

Face Changer 2 uygulamasını kullanarak yüzünüzü başkalarının yüzü ile değiştirebilmeniz mümkün. Eğer yüzünüzü değiştirmek yerine bedeninizi değiştirmek istiyorsanız bu uygulamada o da mümkün. Face Changer 2 uygulaması sadece kafanızı keserek sizi farklı bedenlerin içerisine yerleştirebiliyor. Onlarca farklı görsele filtreye olan Face Changer 2 uygulaması Android kullanan milyonlarca kişi tarafından tercih edilmekte.

Uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey fotoğraf çekmek. Evet Face Changer 2 uygulamasını açıyorsunuz ve değiştirmek istediğiniz kişinin yüzünü çekiyorsunuz. Daha sonra çekilen yüzü hafızasına alan Face Changer 2 uygulaması, size onlarca farklı filtre önerisi sunuyor. Bu filtrelerden herhangi birini seçtikten sonra uygulamanın yüzünüzü değiştirmesi için onay verebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Arkadaşlarınız ile birlikte de kullanabileceğiniz Face Changer 2 uygulaması, sizi saatler boyunca sürecek bir eğlenceye davet ediyor. Hadi hemen Face Changer 2'yu indirin ve yüzünüzü başkalarının bedeninde görmeye başlayın.