Falcı Bacım

Falcı Bacım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kahvenizi içtikten sonra falınızı Falcı Bacım uygulamasından kolayca baktırabilirsiniz.

Kahve içtikten sonra falınıza bakacak birilerini arıyor fakat bulamıyorsanız, Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Falcı Bacım uygulaması ile falınızı yorumlatabilirsiniz.

Kahve sonrası fal baktırmak bazı kesimlere göre batıl inanç olarak görülse de, geriye kalan kesim tarafından da eğlence amaçlı kullanılan bir eylem diyebiliriz. Kahve bittikten sonra tabağı fincana kapatarak ters çevirip, telvenin kurumasını bekledikten sonra oluşan şekillere göre çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Kahve telvesinin kuruduktan sonra oluşturduğu şekiller farklı anlamlara geldiğinden, falcılar bunu birbiriyle ve kişiyle bağdaştırarak kendine has yorumlarını fal sahibine iletiyorlar. Ancak, falınıza bakacak birilerini bulamıyorsanız Falcı Bacım uygulaması imdadınıza koşuyor.

Adınızı ve yaşınızı girdikten sonra, fincanınızın net bir şekilde fotoğrafını çekerek göndermeniz yeterli olacaktır. Falcı bacı sizin için fincanınızı yorumlayacak ve eğlenceli fal yorumlarını sizlere iletecektir. Kolay kullanımlı ve eğlenceli fallarla kullanıcıların farklı bir kahve falı baktırma deneyimi yaşamasını hedefleyen Falcı Bacım uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yine de söyleyelim, uygulamada size iletilen yorumları eğlence amaçlı kullanmanızda fayda var :) 

YORUMLAR