Fall Out Bird

Fall Out Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fall Out Bird, Flappy Bird benzeri bir mobil oyundur

Fall Out Bird, bir süre önce mobil uygulama marketlerinde yayınlanarak büyük ilgi gören; fakat kısa bir süre sonra uygulama marketlerinden çekilen Flappy Bird oyununa benzerliğiyle öne çıkan ücretsiz bir Android oyunudur. 

Fall Out Bird oldukça ilginç bir geliştirilme hikayesine sahip olan bir oyun. Fall Out Boy adlı rock grubuna özel olarak geliştirilen bir oyun olan Fall Out Bird, aslında Flappy Bird hayranı olan bu müzik grubunun üyelerinin Flappy Bird oyununun uygulama marketlerinden çekilmesinin ardından benzer bir oyun yayınlama kararı almasıyla geliştirilmiş. Oyunda da bu eğlenceli müzik grubunun üyeleri oyun kahramanları olarak karşımıza çıkıyor.

Fall Out Bird'de Fall Out Boy üyelerinin karşılarına çıkan engelleri aşmalarına yardımcı oluyoruz. Oynanış Flappy Bird ile tamamen aynı. Tek yapmamız gereken kahramanlarımızın uçmasını ve kanat çırpmasını sağlamak için ekrana dokunmak. Fakat bu kadar basit bir mantığa sahip olan oyun sanıldığı kadar kolay değil; çünkü kahramanlarımızın engellerin arasından geçmesini ve havada asılı kalarak dengede durmalarını sağlamak oldukça zor. Oyun bu zorlu yapısı ile oyunculara hırs yaptırmakta.

Eğer Flappy Bird oyununu sevdiyseniz Fall Out Bird hoşunuza gidecektir.