Family GPS Tracker 2.1.3 (Android)

Family GPS Tracker

Family GPS Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güvenlik konusunda hassas bireylerin mutlaka denemesi gereken bu uygulama ile sevdiklerinizi an be an takip edebilirsiniz.

Family GPS Tracker ücretsiz olarak indirebileceğiniz kullanışlı bir aile takip uygulamasıdır. Uygulamayı kullanan tüm kullanıcıların birbirlerini haritada görmesine ve acil durumlarda hızlı bir şekilde haberleşmesine imkan sağlayan uygulama özellikle çocuk sahibi olanlar tarafından mutlaka kullanılmalı.

Son derece şık görünen, temiz bir arayüze sahip olan Family GPS Tracker detaylı raporlama özellikleri ile dikkat çekmekte. Uygulamanın kullanıcıları acil durumlarda birbirlerine çağrıda bulunabilir ve tehlike yaratabilecek durumlara karşı kendilerini güvene alabilirler.

Özellikle ufak yaşlardaki çocuğunuzun gün içerisinde neler yaptığını merak ediyorsanız veya sağlık durumu çok iyi olmayan yaşı ilerlemiş aile bireylerini güvenli bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Family GPS Tracker işinizi fazlasıyla görecektir.

Uygulama her ne kadar faydalı ve kullanışlı özellikler getiriyor olsa da eksileri de yok değil. Özellikle uygulamanın aylık olarak talep ettiği ücret çok fazla ve negatif etki yaratıyor. Yine de özellikle kalabalık aileler veya çocuğunun güvende olduğundan emin olmak isteyen aileler için mutlaka denenmesi uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR