GPS Phone Tracker Pro

GPS Phone Tracker Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 398
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Family Safety Production

GPS Phone Tracker Pro'yu kullanarak aile bireylerini ve hatta kayıp cihazlarımızı dahi kolayca takip edebiliyoruz.

GPS Phone Tracker Pro, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz, ücretsiz bir mobil cihaz takip uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu işlevsel uygulama sayesinde merak ettiğimiz aile bireylreini kendi mobil cihazımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Uygulamanın özellikle yaşlı aile bireylerinin bakımı ile ilgilenen kişilere ve çocuk sahibi ailelerin epey işine yarayacağını düşünüyoruz. Çünkü çocukların ve belli bir yaşı aşmış kişilerin bakımları zor olabiliyor ve özellike dışarıya çıktıkları zaman bakımlarıyla meşgul olan kişilerin aklı onlarda kalabiliyor. GPS Phone Tracker Pro ise bu konuda kullanıcıları yardımcı olmak üzere hazırlanmış mükemmel bir uygulama.

GPS Phone Tracker Pro, takip etmek istediğimiz kişileri harita üzerinde gösteriyor ve an be an onları takip edebilmemize oalan sağlıyor. İstersek sadece kişileri değil, kaybettiğimiz akıllı telefon ve tabletlerimizi de harita üzerinde görüntüleyebiliyoruz.

Uygulama sürekli olarak akti olduğu için bağlantıda herhangi bir kesinti veya aksaklık olmuyor. Eğer sizin için önem arz eden ve iyi olduklarından emin olmak istediğiniz kişiler varsa GPS Phone Tracker Pro iyi bir alternatif olacaktır.