Farming Simulator 20 (Android)

Farming Simulator 20

Farming Simulator 20
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farming Simulator 2020 Android İndir: Farming Simulator 2020 APK indirmekle uğraşmadan direkt telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi çiftlik oyunu

Farming Simulator 2020 (indir) oyunu Android telefonda oynayabileceğiniz en iyi çiftlik kurma, çiftçilik oyunu. Giants Software tarafından geliştirilen tarım simülasyonu oyunu Farming Simulator 2020, geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makinelerle pamuk ve yulaf gibi ekinler dahil çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarıyorsunuz. Çiftçilik hayatını yaşamak isteyenler için en iyi oyunlardan biri Farming Simulator 20.

Çiflik oyunları, çiftlik simülasyon (simülatör) oyunları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri Farming Simulator. Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapıyorsunuz. Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı, pamuk gibi çeşitli ekinleri hasat ediyor, çiftlik hayvanlarınızla ilgileniyor, ürünlerinizi markette satarak, makinelere yatırım yaparak kazancınızı artırıyorsunuz. John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr gibi dünyaca ünlü tarım markalarının makinelerini kullanıyorsunuz.

Farming Simulator 2020 Android Oyunu Özellikleri

  • En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den faazla gerçekçi araç ve alet
  • Ekilecek ve hasat edilecek onlarca ekin
  • Besleyip, süt ve yün elde edebileceğiniz hayvanlar
  • Yeni üç boyutlu grafikler, makineler ve Kuzey Amerika çevresi çok daha detaylı
  • Daha gerçekçi sürüş hissi veren kokpit görünümü

 

YORUMLAR