FarmVille: Tropic Escape 1.0.258 (Android)

FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FarmVille: Tropic Escape, ıssız adada çiftlik kurmaya çalıştığınız bir Android oyunu.

FarmVille: Tropic Escape, sadece Android değil tüm platformlarda popüler çiftlik kurma ve yönetme oyunu FarmVille’nin yapımcıları tarafından hazırlanmış yepyeni bir oyun. Aslında konsept aynı; çiftliğimizde ürünler, hayvanlar yetiştirip olabildiğince güzelleştirmeye çalışıyoruz ancak bu sefer yerleşim bölgemiz ıssız bir ada.

Oldukça detaylı hazırlanmış yüksek kalitede görseller sunduğundan tablet en kötü phablette oynanması gerektiğini düşündüğüm simülasyon oyunlarından FarmVille: Tropic Escape.

Oyunda cennet adasında çiftliğimizi kurmaya çalışıyoruz. Böyle bir kararı neden aldığımızı sorgulamadan kendimizi denize sıfır bir oteli satın almış buluyoruz. Tabii ki güzel bir kız bizleri karşılıyor ve adayla yeni tanıştığımızdan hem etrafı görmek hem de nasıl yerleşeceğimizi öğrenmek açısından bize yardımcı oluyor. Direktifleri doğrultusunda ürünlerimizi nasıl hasat edeceğimizden hayvanları nasıl yakalayacağımıza her şeyi öğreniyoruz. Sonrasında çiftliğimizi ilgi çekici hale getirmekle uğraşıyoruz.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyun hikaye bazlı görevler içeriyor. Ayrıca sevimli karakterlerin dahil olduğu mini oyunlar bulunuyor. FarmVille’yi öncesinde oynamış biri olun olmayın uzun oynanış süresi sunan simülasyon oyunlarına ilginiz varsa tavsiye ederim.

YORUMLAR