Fast Finger 1.1 (Android)

Fast Finger

1.1
Fast Finger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Finger Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve tamamen refleks becerisi üzerine kurulu bir beceri oyunu.

Fast Finger hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak onayabileceğiniz eğlenceli fakat bir o kadar da stres sebebi bir oyun. Son zamanlarda çıkışa geçen beceri oyunları çizgisinden ilerleyen Fast Finger, oyunseverlere çok çok farklı bir deneyim yaşatmasa da sözünü verdiği işi çok iyi bir şekilde yapıyor.

Oyunda toplamda 240 farklı bölüm yer alıyor. Bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip ve bu sayede her biri orijinal bir oynanış deneyimi sunuyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu oyunda da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk baştaki bölümler biraz ısınma havasında ilerliyor fakat ilerleyen bölümlerde karşılaşacağımız tasarımlar oyunun ne kadar zor olabileceğini gösteriyor.

Fast Finger'daki amacımız parmağımızı ekrandan kaldırmadan başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar hiçbir objeye değmeden ulaşmak. Herhangi bir testereye, rokete veya dikene çarparsa koyun sona eriyor. Orijinal bir fikir olmadığını kabul etmeliyim fakat deneyim olarak gerçekten denemeye değer. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz.
Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Fast Finger türü beğenenler tarafından keyifle oynanabilecek oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR