Fatal Target Shooter 1.1.2 (Android)

Fatal Target Shooter

Fatal Target Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hikaye eşliğinde savaşacağız.

Mobil platformun yeni isimlerinden birisi olan Colin London Google Play üzerinden ilk mobil oyununu oyuncularla paylaştı.

Mobil arcade oyunları arasında yer alan Fatal Target Shooter bir nevi FPS oyunu olarak adından söz ettirecek gibi görünüyor. Rekabet dolu atmosferi ile oyuncuların beğenisini kazanacak olan yapımda zengin bir hikaye yer alacak. Kendine özgü aksiyon sahneleri ile karşımıza çıkacak olan yapımda oyuncular kendilerine verilen görevleri başarı ile yerine getirmeye çalışacak ve çeşitli oyun modlarını deneme fırsatı elde edecekler.

Sürükleyici bir yapıya sahip olacak olan mobil arcade oyununda farklı misyonları deneyimleyecek, benzersiz çok sayıda aksiyon sahnesi ile karşılaşacağız.  Benzersiz çok sayıda silah modelinin yer aldığı yapımda farklı yerler de yer alacak. İlerlemeye dayalı oynanacak olan yapımda zengin bir içerik kalitesi karşımıza çıkacak.

Ücretsiz yapısı ile kısa sürede oyuncular arasında yayılan yapım şuanda aktif olarak 50 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Dileyen oyuncular Fatal Target Shooter’ı ücretsiz olarak indirebilir ve oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirler.

YORUMLAR