Feed Me Sushi

Feed Me Sushi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feed Me Sushi, farklı türde bulunan yemek yedirme oyunlarına alternatif olarak geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir sushi yedirme oyunudur.

Feed Me Sushi, basit ve oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir Android oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyundaki amacınız ekranın solunda bulunan ağıza yedirebildiğiniz kadar sushi yedirmek. Tabi zorluk bunun neresinde diye düşünüyorsunuzdur. Siz sushileri löpür löpür yedirmeye çalışırken sizi engellemeye çalışacak olan sinekler ve engeller bulunuyor. Bunları atlatarak yedirebildiğiniz kadar çok sushi yedirmelisiz.

Ekranın sağında bulunan çubuklar ile sushileri tutarak solda bulunan ağıza götürmelisiniz. Bu arada ağız demişken, oldukça seksi olduğunu da söylemem gerekiyor.

Oyun son derece basit bir yapıya ve oynanışa sahip fakat oynarken oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. sushi seviyorsanız, löp löp sushi yedirmeye çalışacağınız bu oyunu Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

Oyun ücretsiz olduğu için içerisinde reklamlar bulunmaktadır. Reklam görmekten hoşlanmıyorsanız oyunu oynarken biraz canınız sıkılabilir.

YORUMLAR