Fellow: Eternal Clash 1.7.6 (Android)

Fellow: Eternal Clash

Fellow: Eternal Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eş zamanlı savaşlara katılacağız.

Mobil rol oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Fellow: Eternal Clash ile fantastik bir savaş atmosferi bizleri bekliyor.

Görsel efektler bakımından oldukça ilgi çekici görünen yapımda oyuncuları sürükleyici bir savaş ortamı bekliyor. MMORPG alanında geniş kitlelerde oynanan yapım iki farklı mobil platformda da ücretsiz olarak yayınlandı. Çarpıcı grafiklere sahip olan oyunda stratejik kararlar alacak ve bu alanda başarılı bir süreç geçirmeye çalışacağız. 

Gerçek zamanlı olarak oynanabileceğimiz yapımda oyuncular 8 farklı oyuncu eşliğinde zindanlara katılabilecek ve görevleri yerine getirerek seviye atlamaya başlayacağız. Oyuncular karakterlerine farklı yetenekler kazandırabilecek ve aksiyon dolu savaşlara katılabilecekler. Stratejik anlamda taktikler geliştirerek gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele ederek onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

NJ Interactive Inc tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Fellow: Eternal Clash dünya çapındaki oyuncuları ortak bir çatı altında birleştiriyor. Dileyen oyuncular hemen oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.
İyi eğlenceler dileriz. 
 

YORUMLAR