ff 1.0.7 (Android)

ff

ff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ff, Flappy Bird gibi oynadıkça oynayasanız gelen eğlenceli ve heyecanlı bir Android beceri oyunu.

ff, komik bir isme sahip olmasına rağmen aslında oldukça eğlenceli ve çekişmeli bir Android beceri oyunu. aa, uu, au, rr vb. şekilde farklı oyun serileri içerisinde yer alan ve hepsi birbirine benzemesine rağmen farklı eğlence sunan başarılı bir oyun.

Bu oyundaki amacınız serinin diğer oyunlarının aksine top ile hedef alarak çubuğa tutturmak. Diğer serilerin bir çoğunda topları çubuklardan kaçırmaya çalışıyorsunuz. Toplamda 175 farklı ve birbirinden eğlenceli bölümden oluşan ff oyununa herhafta düzenli olarak yeni bölümler eklenmeye devma ediyor. Böylece eğlenceniz hiç bir zaman son bulmuyor. Bölümler arasında ilerledikçe zorlaşan ve zaman zaman geçemediğiniz bölümlerde sizi sinir eden ff, bu yönüyle aslında bağımlılık da yapıyor diyebilirim.

Eğer oyunda başarılı olursanız listelerde üst sıralara çıkabiliyor ve bunun sonucunda bronz, gümüş yada altın madalya kazanabiliyorsunuz. Ayrıca 175 bölümün hepsini açabilmek için bir önceki bölümlerini başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Çok fazla oynadığınızda gözlerinizi biraz yorabilecek olan oyunu oynarken zaman zaman gözlerinizi dinlendirmenizi öneriyorum. Şahsen ben şu an ekrana şaşı bakmaktayım.

Eğlenceli bir oyun serisine başlamak istiyorsanız fakat oyun seçiminde kararsız kaldıysanız ff'i ücretsiz indirip başlayarak, serinin diğer oyunlarını da birer birer deneyebilirsiniz.

YORUMLAR