FIFA 17 Companion (Android)

FIFA 17 Companion

FIFA 17 Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA 17 Companion mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz FIFA 17 yardımcı uygulamasıdır

FIFA 17 Companion eğer bilgisayarlarınıda veya oyun konsollarınız üzerinde FIFA 17 oynuyorsanız işinize yarayabilecek FIFA 17 yardımcı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz, Electronic Arts tarafından yayınlanmış bu resmi FIFA 17 yardımcı uygulaması oyunda sahip olduğunuz Ultimate Team takımınız için tasarlanmış bir menajerlik oyunu gibi düşünülebilir. FIFA 17 Companion, FIFA 17'nin PC veya konsol versiyonlarını oynamıyor olsanız bile takımınızı uzaktan yönetmenize imkan tanıyor.

FIFA 17 Companion'da oyuncular takımlarının transferlerini yönetebiliyorlar. Oyuncular birbirleri arasında oyuncu takası yaparak takımlarını güçlendirebilmekteler. Ayrıca bu takaslardan çeşitli ödüller de kazanabiliyoruz. Transfer marketinde yaşanan gelişmeleri de FIFA 17 Companion ile takip edebilmektesiniz.

FIFA 17 Companion maç gününden önce takımınızı maça hazırlamanıza da yardımcı oluyor. FIFA 17 Companion ile maçta takip edeceğiniz taktikleri belirleyebiliyor, ilk 11'de sahaya çıkacak oyuncuları seçebiliyorsunuz.

FIFA 17 Companion'ı kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekmekte:

- Bilgisayarınız veya konsolunuz üzerinde FIFA 17'yi açın

- FIFA Ultimate Team moduna giderek kendi FUT takımınızı yaratın

- FUT güvenlik sorusunu seçin, cevabını girin

- FIFA 17 Companion uygulaması üzerinden EA hesabınızla giriş yapın