Fight Club Revolution Group 2 (Android)

Fight Club Revolution Group 2

Fight Club Revolution Group 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fight Club Revolution Group 2, farklı karakterler barındıran ve derin kişiselleştirme seçenekleri bulunan Android için geliştirilmiş bir dövüş oyunudur.

Fight Club Revolution Group 2, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir dövüş oyunudur

BigCode Games tarafından geliştirilen ve ilk oyunuyla büyük övgüler almayı başaran Fight Club Revolution, yeni oyunu Fight Club Revolution Group 2 - Fighting Combat ile aynı başarıyı tekrarlama peşinde. 

İlk oyunda olduğu gibi bizlere yine iyi grafikler sunan Fight Club Revolution Group 2, 3D hazırlanan ve mobil platformlara göre oldukça başarılı görünen görselliğiyle tam puan almayı başarıyor. Görselliğinin yanı sıra telefonlar ve tabletler için iyi uyarlanmış kontrol sistemiyle de beğenilen yapım, dövüş mekanikleri konusunda ise biraz olsun sınıfta kalıyor. Biraz aksak daha doğrusu ağır kalan mekanikler kimi zaman dövüş zevkini baltalasa da hala iş yapabilecek seviyede görünüyor. 

Derin kişiselleştirme seçenekleriyle kendisine bağlamayı başaran ve oyuncuları sürekli geri döndürmeyi başaran oyuna dair daha detaylı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan almanız mümkün.