FIGHTBACK

FIGHTBACK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,615

  • Üretici

    Chillingo Ltd

FIGHTBACK atari oyunlarını hatırlatan bir dövüş oyunudur

FIGHTBACK eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek güzel grafiklere sahip bir dövüş oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FIGHTBACK'te kanunun olmadığı bir yerde mücadele veren bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın kızkardeşi kanuna meydan okuyan serseriler tarafından kaçırılmıştır ve kanun kahramanımızın kızkardeşini kurtarmakta yetersiz kalmıştır. Kahramanımızda bu nedenden ötürü adaleti kendi sağlamak zorunda kalıyor ve "adaletin olmadığı yerde sadece intikam olabilir" felsefesiyle yola çıkıyor.

FIGHTBACK oyun yapısı olarak klasik atari oyunlarından olan Final Fight'a benzeyen bir yapıya sahip. Kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken karşısına çıkan serserilerle çarpışarak yoluna devam ediyor. Oyunun dövüş sistemi dokunmatik kontrollere özel olarak optimize edilmiş. Savaşmak için yumruk ve tekmelerimizi kullanırken kombolar yapabiliyoruz. Ayrıca yolumuza çıkan silahları kullanarak geçici olarak saldırı gücümüzü artırabiliyoruz.

FIGHTBACK oyunda yönettiğimiz kahramanı dövmeler, silahlar ve diğer ekipmanlarla kişiselleştirebilme imkanı vermekte. Yüksek grafik kalitesi sunan FIGHTBACK başarılı bir mobil oyun.

YORUMLAR