Finger Dodge

Finger Dodge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Dodge, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Finger Dodge, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Arcade diyebileceğimiz bir tarza da giren oyunda her şeyi tek parmağınızla yapıyorsunuz, bu da bence en büyük artısı.

Finger Dodge aslında adından da anlaşılabileceği gibi parmağınızla bir şeylerden kaçacağınız bir oyun. Eğlenceli ve hızlı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca yenilikçi ve farklı bir tarza da sahip olduğunu söylemek mümkün.

Oyunda amacınız parmağınızla mavi elementi ekranda hareket ettirerek kırmızı elementten kaçmasını sağlamak. Kırmızı element ekranda rastgele bir şekilde peşinizde dolaşıyor ve sizin dokunduğunuz elemente dokunmaya çalışıyor.

Eğer kırmızı element sizin elinizdeki mavi elementi yakalarsa oyun bitiyor. Bu arada zaman ilerledikçe ekranda birden çok mavi element çıkıyor. Ve siz de bunları toplayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz.

Bu şekilde en uzun süre dayanmaya çalışacağınız oyuna Google hesabınızla bağlanarak arkadaşlarınızla yarışma şansınız da var. Bu arada etkileyici seslerden dolayı oyunu kulaklık ile oynamanızı tavsiye ederim.

Bununla birlikte oyunun retro görünümlü neon tasarımı ve göze hoş gelen efektleri de dikkat çekiyor diyebilirim. Bununla birlikte oyunda güçlendirici bonuslar da bulunuyor. Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.