Fingers Running Track

Fingers Running Track
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fingers Running Track, parmaklarınızı kullanarak koşu yapacağınız ve aynı zamanda yarışacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunu.

Fingers Running Track, parmaklarınızın hızını ve dayanıklılığını ölçmenizi sağlayan bir Android simülasyon oyunu. Parmaklarınızı kullanarak koşu bandında koşacağınız oyunda ne kadar güçlü ve hızlı parmaklara sahip olduğunuzu görebiliyorsunuz.

Basit olarak başlayabileceğiniz oyunda daha sonra yavaş yavaş zorluğu arttırabiliyorsunuz. Böylece parmaklarınız ile düzenli antreman yaparak daha güçlü olmalarını sağlayabiliyorsunuz. Ekran üzerindeki koşu bandı üzerinde oynayacağınız simülasyon oldukça yararlı.

Hem oyun hem de spor uygulaması olan Fingers Runnin Track, ekran üzerindeki parmak hareketlerinizi algılayarak takip sağlıyor. Böylece ekrana ne kadar sürede kaç kere dokunduğunuzu ölçen uygulamayı bir nevi spor takip uygulamaları gibi düşünebilirsiniz. Fakat bu uygulama sadece parmak hareketlerinizi takip ederek sayıyor.

Özellikle müzik ile ilgilenen kişilerin kullanabileceği uygulama müzik alanında yeni olanların parmaklarını güçlendirerke geliştirmesini sağlayabiliyor. Ayaklarınız yerine parmaklarınızın koşmasını sağlayan Fingers Running Track uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücret ödemeden indirip denemenizde fayda var.

YORUMLAR