Fit the Fat 2 1.0 (Android)

Fit the Fat 2

1.0
Fit the Fat 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fit the Fat 2, obez genci zayıflatmaya çalıştığınız bir spor oyunu.

Fit the Fat 2, sağlıksız beslenme sonucunda yüzlerce kiloyu ulaşmış bir gence yardım elini uzattığımız bir spor oyunu. Karakterimizi yataktan kaldırıp egzersiz yaptırmaya, yemek yedirmekten uykusunu takip etmeye her şeyiyle bizzat biz ilgileniyoruz.

Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz spor oyununda 230 kiloya ulaşmış obez birine sağlıklı günlerine dönmesi için yardımcı oluyoruz. Spor yapıp sağlıklı zayıflamaya karar veren karakterimizi günün hiçbir öğününde boş bırakmıyoruz. İp atlama, ağırlık çalışma, koşu bandında tempolu yürüme gibi etkili aktiviteleri yerine getirmesi sonucunda zayıflamaya başlayan karakterimizi acıktığı zaman doyurmamız, enerji depolaması için de zamanında yatırmamız da gerekiyor.

Google Fit entegre çalışarak bizleri de spor yapmaya iten (gerçek hayatta yapılan sporun oyuna taşınma fikri güzel olmuş) oyunda aktiviteleri yerine getirmek için kaydırma ve dokunma hareketlerini uyguluyoruz. Karakterimiz oldukça şişman olduğundan hareketleri uygulamaktan ziyade zayıflamak pek kolay olmuyor.

YORUMLAR