Fitso

Fitso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitso Running & Fitness App, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir spor uygulamasıdır.

Fitso Running & Fitness App, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir spor uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde hedeflerinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Spor yapmaya gönül vermiş biriyseniz bu uygulamayı çok seveceksiniz. Bir sporcunun ihtiyaç duyduğu herşeyi bünyesinde barındıran uygulama, performansınızı ölçmek ve değerlendirmek için geliştirilen en iyi uygulamalar arasında yer alıyor. Performans ölçümü, egzersiz grafiği, fitness danışmanı ve kilo takibi gibi konularda yardımcı olan uygulama aynı zamanda GPS alıcılarıyla da koşu mesadenizi en doğru şekilde ölçüyor. Gelişmiş GPS alıcısı sayesinde her adımınızı takip edebilir ve kaybettiğiniz kalorilerin hesabını en doğru şekilde yapabilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olarak da karşımıza çıkan Fitso uygulaması, kullanıcılarını motive etmenin yolunu iyi biliyor. Günlük yayınlanan motivasyon videolarını takip edebilir ve kendinizi motive edebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde yer alan blog ile diğer sporcularla iletişime geçebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Uygulama içerisinde düzenlenen aktivitelere katılabilir ve hediyeler de kazanabilirsiniz. Fitso Running & Fitness App uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR