Flava (Android)

Flava

Flava
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flava uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca zengin medya içerikli notlarınızı tutmaya başlayabilirsiniz.

Flava uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarında kullanabilecekleri ücretsiz not ve günlük tutma uygulamaları arasında yer alıyor. Pek çok diğer not tutma uygulamasının aksine renkli notlar tutmanızı ve notlarınızı multimedya öğeleri ile donatmanıza izin vermesi sayesinde tercih edilebilir seçenekler arasında yer aldığını da itiraf etmek gerek.

Uygulamanın kullanımı çok kolay alışabileceğiniz bir şekilde hazırlandığı için hemen notlar tutmaya başlayabilir, aynı zamanda kişisel günlüklerinizi de uygulama üzerinde kaydedebilirsiniz. Notlarınızın yer aldığı sayfaları düzenlemek için pek çok seçeneğinizin olması onları görüntülerken de sorunlar yaşamanızın önüne geçiyor. Ayrıca otomatik oynatma gibi opsiyonlar sayesinde sayfalarınızı görüntülerken hoş efektler ve müzik eşliğinde onları izleyebilirsiniz.

Uygulama dilerseniz sayfalarınızı şifreli koruma yöntemi ile güven altına alabiliyor. Böylece başkalarının sayfalarınıza erişimine engel olabiliyor ve kişisel bilgilerinizi koruyabiliyorsunuz. Notlarınız sadece cihazınızda değil, aynı zamanda Flava sunucularında da yedeklendiği için herhangi bir sorun yaşanması halinde hepsini geri döndürebiliyorsunuz.

Sayfalarını arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen kullanıcıların kullanabilecekleri sosyal ağ paylaşım butonları sayesinde dostlarınızın yazdıklarınızdan haberdar olmalarını da sağlayabilirsiniz. Yeni ve etkileyici bir not tutma uygulaması olan Flava'yı kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR