Flick Soccer 3D 1.3 (Android)

Flick Soccer 3D

1.3
Flick Soccer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 3D ücretsiz bir futbol oyunudur

Flick Soccer 3D Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir futbol oyunudur.

Oyundaki temel amacımız oyunun kariyer modunda bize verilen görevleri yerine getirerek efsane bir futbol oyuncusu olmak, tecrübe puanı kazanarak diğer oyun modlarını açmaktır. Oyunun kariyer modunda herşeye sıfırdan başlıyoruz ve maçlara çıkıp goller atarak tecrübe puanı kazanıyoruz. Kazandığımız tecrübe puanları ile futbolcumuzun seviyesi yükseliyor ve daha zorlu rakiplerin karşısına çıkabiliyor.

Flick Soccer 3D'nin kariyer modunda pratik yapmamıza imkan tanıyan antrenman modu da yer alıyor. Bu sayede maçlara çıkmadan önce yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz. Oyunda ilk başlarda sadece kaleciye karşı şut atarken ilerleyen seviyeler de defans da işin içine giriyor ve işler zorlaşmaya başlıyor.

Oyunun kariyer modu haricinde Arcade modu da oyun severlere bolca eğlence sunmakta. Bu modda dilersek penaltı atarak sadece kaleciyle yüzleşiyoruz, dilersek de frikikler atarak defansı da aşmaya çalışıyoruz.

Flick Soccer 3D 5 farklı zorluk seviyesi sunuyor ve her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR