FlipLip Voice Changer

FlipLip Voice Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlipLip Voice Changer, görünümüzü ve sesinizi değiştirerek arkadaşlarınıza komik mesjalar göndermenizi sağlayan ücretsiz bir ses değiştirme uygulaması.

FlipLip Voice Changer, adından da anlayacağınız üzere sesinizi değiştirip farklı sesler ile istediğiniz cümleleri kaydederek bir de üstüne yüzünüzü farklı şekillere sokmanızı sağlayan eğlenceli bir Android ses değiştirme uygulaması.

Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği uygulama sayesinde keyifli vakit geçirmek mümkün oluyor.

3 basit adımda istediğiniz eğlenceli mesajları oluşturmanızı sağlayan FlipLip uygulaması üzerinde ilk olarak yüzünüzü koyacağınız bir temas seçmeniz, sonrasında sesinizi dönüştürmek istediğiniz seçeneği belirlemeniz ve son olarak da arkadaşınıza göndermeniz gerekiyor.

Korsan, robot, prenses ve daha pek çok seçenek arasından hem yüz seçebiliyor hem de sesinizi değiştirebiliyorsunuz. Kalabalık arkadaş grupları arasında kullanıldığında çok eğlenceli hale gelen uygulama sayesinde yaratıcılığınızı kullanarak pek çok komik durum oluşturabiliyorsunuz.

Maskeler ile yüzünüzün görünümü ve ses efektleri ile sesinizi değiştirmenizi sağlayan uygulama üzerinde ses kaydınızı yaptıktan sonra da ses değişikliği yapabilmeniz mümkün. Uygulama ile kaydettiğiniz tüm mesajları arkadaşlarınıza gönderme zorunluluğunuz yok. Dilerseniz kaydederek daha sonra göndermek için kullanabiliyorsunuz.

Facebook Messenger uygulama ile entegre olan FlipLip Voice Changer'ı ücretsiz olarak indirip, bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR