Flippy Wheels

Flippy Wheels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flippy Wheels ilginç bir beceri oyunudur

Flippy Wheels gerçekçi fizik motoruyla sınırsız saçmalamanızı mümkün kılabilen bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bisiklet oyunu olan Flippy Wheels'de farklı tuzaklarla döşenmiş pistlerde bisikletimizle en hızlı şekilde ilerlemeye ve engelleri aşarak bitişe varmaya çalışıyoruz. Oyunda binaların tepesişnden uçmak, camları parçalayarak içlerinden geçmek ve patlayıcılardan kaçmak gibi çılgın aktiviteler yapabiliyoruz. Oyunda dev gülleler, oklar bizi durdurmaya çalışan ölümcül engellerden bazıları. Bu engelleri aşmak için ise refleksimizi kullanmamız gerekiyor.

Flippy Wheels'i bitiş çizgisini geçmek yerine sırf biraz saçmalamak ve eğlenmek için de oynayabilirsiniz. Oyunda gerçekçi rag doll fizik hesaplamaları yer alıyor. Yani bir yere çarptığınızda, bir yerden düştüğünüzde gerçekçi tepkiler veriyorsunuz. Sonuçta ne kadar ekleminizin sağlam kaldığı önemli.

Flippy Wheels'in güzel yönü dahili bir bölüm tasarlama aracına sahip olması. Bu aracın sayesinde oyuncular kendi bölümlerini yaratabiliyorlar ve başka oyuncuların yaratmış olduğu bölümleri oynayabiliyorlar. Basit 2 boyutlu grafiklere sahip olan çizgi kalitede kan ve vahşet içeriyor. Bu nedenle bu oyunu küçük ve hassas takipçilerimize tavsiye etmiyoruz.

YORUMLAR