FLUI Free Icon Pack 1.0.2 (Android)

FLUI Free Icon Pack

FLUI Free Icon Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FLUI Free Icon Pack, birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış uygulama ikonlarını ücretsiz olarak kullanma imkanı sunan bir Android ikon uygulaması.

FLUI Free Icon Pack, Android telefon ve tabletleri üzerinde Solo Launcher uygulamasını bulunduran kullanıcılar için geliştirilen özel bir Android ücretsiz ikon uygulaması. Tüm popüler uygulamalar için yeniden tasarlanan muhteşem ikonları kullanma fırsatı sunan uygulamayı, yükleyebilmek için Solo Launcher'ı da kullanmanız gerekiyor. Eğer ikon kullanabilmek için launcher uygulaması kullanmak istemiyorsanız, farklı bir ikon uygulaması aramanızı tavsiye edebilirim.

Uygulama içerisinde özel tasarım ikonlar dışında HD kalitesinde duvar kağıtları da bulunuyor. Görünüme önem veren Android mobil cihaz sahiplerinin seveğini düşündüğüm uygulama tamamen ücretsiz sunuluyor.

Uygulama düzenli olarak güncellenerek yeni ikon ve duvar kağıtları eklenmeye devam ediyor. Bu nedenle bir kere kontrol edip kullanmayı bırakacağınız bir uygulama değil. Dilediğiniz zaman farklı duvar kağıdı ve ikonlar kullanmanızı sağlayan uygulamanın en büyük artısı ise geliştiriciden istediğiniz özel uygulamalar için de ikonlar hazırlanarak uygulamaya eklenebiliyor. Neredeyse tüm popüler uygulamalar için ikonlar içeren FLUI Free Icon Pack üzerinde eğer aradığınız ikonu bulamazsanız, yani kullandığınız bir uygulama için ikon tasarlanmamışsa bunu geliştiriciye bildirebiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinin özel ve şık bir şekilde görünmesini isteyen kullanıcılara tavsiye edeceğim uygulamadaki ikonlar için bile Solo Launcher uygulamasını yükelemeye değer diye düşünüyorum. Eğer bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, kesinlikle indirmelisiniz.

Solo Launcher İndir