Flying Fish

Flying Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flying Fish basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Flying Fish sevimli grafiklere sahip olan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Flying Fish biraz arkanıza yaslanıp rahatlamak, bir yandan da eğlenmek için oynayabileceğiniz bir oyun olan nitelendirilebilir. Oyunda okyanuslarda yaşayan balinalar, yunuslar ve köpekbalıkları gibi balıkların uçan versiyonları karşımıza çıkıyor. Sürekli uçarak ilerleyen bu balıkların önünde ise sıra halinde dizilmiş tuğlalar engel olarak yer almakta. Uçan balıklarımızın yollarına devam etmeleri için yapmamız gereken bu tuğlaları aşağıya veya yukarıya doğru oynatmak ve onlara engelsiz bir geçit sunmak. Ne kadar çok uçan balığın geçmesine yardımcı olursak o kadar çok puan topluyoruz.

Sonu olmayan bir oyun olan Flying Fish'te temel amacımız en yüksek puanı toplamak. Bu iş için tuplaları hareket ettirmemiz gerekiyor. Tuğlaları hareket ettirmek için tek yapmamız gereken ise her bir tuğlayı aşağıya veya yukarıya doğru sürüklemek. Oyunda ilk tuğlayı kontrol ettiğiniz de gerisi de geliyor. Bir süre sonra Flying Fish'te ustalaşmış hale geliyorsunuz ve uzun süreler boyunca oyunu oynamayı bırakamıyorsunuz.

Flying Fish oldukça sevimli grafiklere ve bir o kadar sevimli bir arkaplan müziğine sahip. Yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden Flying Fish stres atmak için güzel bir çözüm.

YORUMLAR