Flying Sulo

Flying Sulo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flying Sülo, Android platformu için geliştirilen ve ana karakterimizin sevdiceğinin peşinden amansızca mücadele ettiği bir beceri oyunudur.

Flying Sülo, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir tür aksiyon-beceri oyunudur. 

Daha önce benzer karakterlerle ilginç işler yapmayı başaran Asocial Games, bu sefer de bir aşkın hikayesini bizlere anlatacak. Türkiye'den çıktığı her bir pikseli ile belli olan bu oyunda, ilginç bir hikaye olduğu gibi iyi sayılabilecek bir oynanış da yer alıyor. Hem biraz eğlenmek hem de biraz gülmek için tercih edilebilecek oyunlardan bir tanesi olan Flying Sülo'nun hikayeis ise şöyle anlatılmış:

"Karakterimiz Süleyman köyün çiğ köftecisi Arif'in kızı Hayriye'ye aşık olur. Kaşları çok büyük olduğu için Hayriye'nin babası kızını Süleyman'a vermez. Ama Süleyman inatçıdır. 2. kez istemeye gider fakat yine eli boş döner. 3. kez gittiğinde babası Süleymanla baş edemeyeceğini anlar ve kızını Süleyman'dan kaçırır. Kaçarken arkasında çiğ köfte bırakır ve Süleyman Çiğ köfteleri toplayarak Hayriye'ye ulaşmaya çalışır..."

Hikayesinde de geçtiği gibi oyun boyunca çiğ köfteleri toplamaya ve bu yolla karşımıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Sülo'nun aşkına kavuşup kavuşamayacağı ise sizin ne kadar iyi oynadığınıza bağlı.

YORUMLAR