Follow the Line 2 1.2.1 (Android)

Follow the Line 2

Follow the Line 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Follow the Line 2, popüler beceri oyunu Follow the Line'ın devam oyunu ve Android için ücretsiz.

Follow the Line 2, Android platformunda 10 milyondan fazla indirmeye ulaşmış beceri oyunu Follow the Line’ın daha gelişmişi olarak karşımıza çıkıyor. İlk oyunu oynadı ve de zor dediyseniz bu oyuna hiç bulaşmayın derim. Platformlar artık farklı şekillerde ve geçilmesi sağlam sabır gerektiren cinste.

Tek bir kuralın geçerli olduğu basit görünümlü zor beceri oyunlarından biri olan Follow the Line’ın devam oyunu hem görsel hem de oynanış olarak oldukça gelişmiş. Yine ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz oyunda bu sefer aşılması çok daha güç hareketli platformlar bizleri karşılıyor. Bunları aşmanın tek yolu ciddi anlamda odaklanma ve ne çok yavaş ne de çok aceleci davranma. Bu dengeyi iyi ayarlayamazsanız oyuna baştan başlıyorsunuz.

Serinin ikinci oyununda da bölüm seçimi yapamıyoruz. Yine sonsuz oynanış sunan bir oyunla karşı karşıyayız. Hata yaptığımızda oyuna baştan başlıyoruz. Ancak her defasında farklı bir bölüm geliyor ve tamamen başka platformlarla karşılaşıyoruz. Yani bir kısır döngü içerisine girmiyoruz. Oyunda seçemesek, göremesek te 100’den fazla bölüm var ve bence böylesine zorlu bir oyunda yeterli.

Topla çizgimiz doğrultusunda, kenarlara değmeden ilerlediğimiz oyunda ne kadar uzun mesafe gidersek o kadar fazla puan kazanıyoruz. Çok yüksek puan aldığımızda en iyiler listesine girebiliyoruz. Ancak oyunu en iyi oynayan kişileri görmek için giriş yapmamız gerekiyor.

Follow the Line oyununu daha önce oynadıysanız ve yeterince zor gelmediyse Follow the Line 2’yi Android cihazınıza indirmenizi tavsiye ederim.