Food Court Fever

Food Court Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Food Court Fever'da restoranımıza gelen müşterilere en iyi hizmeti vermeye ve birbirinden lezzetli hamburgerler yapmaya çalışıyoruz.

Food Court Fever: Lunch Time, yemek yapma ve restoran yönetme kategorisinde yer alan oyunlar oynamaktan zevk duyan oyunseverlere yönelik hazırlanmış bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda fast-food gıda hizmeti veren bir restoranı yönetme işine giriyoruz.

Oyuna girdiğimizde dikkatimizi ilk olarak görsellerdeki kalite ve animasyonlardaki akıcılık çekiyor. Oyunda karşımıza çıkan her objenin modellemesi emek verilerek yapılmış ve hiçbir tatminsizliğe sebep olmuyor. Görsel öğelere ek olarak ses efektleri ve müzikler de oyunun atmosferiyle uyum içerisinde.

Food Court Fever: Lunch Time'da servis edebileceğimiz farklı türde yiyecekler ve içecekler bulunuyor. Bunlar arasında sandviçler, hamburgerler ve buz gibi gazozlar bulunuyor.

Oyundaki temel görevimiz hem müşterilerin siparişlerini eksiksizce hazırlamak hem de bunu mümkün olduğunca kısa sürede gerçekleştirmek.

Birbirinden farklı müşteriler tarafından ziyaret edilen restoranımızı en iyiler arasına sokmak için çok çalışmamız gerekiyor. Eğer siz de restoran işletme ve yemek yapma türündeki oyunlardan hoşlanıyorsanız Food Court Fever: Lunch Time'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR