Football Live Mobile 1 (Android)

Football Live Mobile

1
Football Live Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir futbol oyunu

Football Live Mobile, Android tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz harika bir şut atma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kolay top kontrolleri ve eşsiz atmosferiyle ön plana çıkan yepyeni bir futbol oyunu olan Football Live Mobile, telefonlarınıza indirip arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Karakter özelleştirmeleri, farklı oyun modları ve gerçek zamanlı oynanışıyla dikkatimizi çeken Football Live Mobile, gerçekçi grafikleriyle de dikkatimizi çekiyor. Günlük bonusların ve ödüllerin de sahibi olabileceğiniz oyunda canlı rakiplerle kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Harika şut mekanikleri ve zorlu seviyeleriyle ön plana çıkan oyunda son derece dikkatli olmalısınız. Kombolar yaparak daha yüksek puanlara kavuşabileceğiniz oyunda nefes kesen bir atmosfer bulunuyor. Eğer futbola merakınız varsa Football Live Mobile mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun diyebilirim.

Football Live Mobile oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR