Football Manager Touch 2017

Football Manager Touch 2017
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Manager Touch 2017 mobl cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Football Manager Touch 2017 eğer mobil cihazlarınız üzerinde gerçekçi bir futbol takımı yöneticilik kariyeri yaşamak isterseniz oynauyabileceğiniz bir menajerlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan FM Touch 2017, SEGA'nın ünlü menajerlik oyunu serisi Football Manager'ın son oyunu Football Manager 2017'nin biraz kırpılmış sürümü olarak düşünülebilir. Bu kırpmanın amacı ise oyunculara daha hızlı bir oyun tecrübesi sunmak. Mobil cihazların pil ömrü, mobil oyun oynama süresi göz önüne alındığında bu kararın mantıklı olduğu söylenebilir.

Football Manager Touch 2017 içinde lisanslı gerçek takım ve oyunculara yer veren bir oyun. Football Manager Touch 2017'de takımınızın transferlerini yönetebiliyorsunuz ve dünyaca ünlü yıldız oyuncuları takımınıza dahil edebiliyorsunuz. Oyuncular Football Manager Touch 2017'de takımlarının transferlerinin yanısıra maç günü taktiklerini de belirliyorlar. Sahaya hangi oyuncuların çıkacağını, hangi oyuncuların yedek kulübesinde bekleyeceğini belirlemek sizin kontrolünüze bırakılmış. Maç taktiklerinizi belirledikten sonra maçları 3 boyutlu ve canlı olarak izleyebiliyor, taktiklerinizde oyunun akışına göre değişiklik yapabiliyorsunuz.

Football Manager Touch 2017'nin mobil cihazlar için yayınlanmış en pahalı oyunlardan biri olması ise oyunun en büyük eksi yönü.

ARTILAR
EKSİLER

Aşırı pahalı

YORUMLAR